10.166.26 - BRIDGE C - Plastični kemični svinčnik
0,25 € +DDV
| Zaloga |
501 |
Osnovni podatki
| Koda | 10.166.26 |
| Model | BRIDGE C |
| Barva | Turkizno modra |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 14.2cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon, Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040022351 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.398 x 0.308 x 0.248 m |
| Teža bruto kartona | 10.12 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
+ 4 Barve
blizu


